Nasza oferta

W 2024 roku przeniesiemy całą ofertę pod nowy adres (nowe eksponaty już tam umieszczamy): Oferta Antykwariatu e-cymelia


Jeśli szukasz konkretnej miejscowości lub nazwiska użyj wyszukiwarki na dole strony. Możesz też do nas napisać: Kontakt (gdyż nie wszystkie eksponaty prezentujemy na www czy allegro). Mamy ich dużo więcej. Napisz jaka miejscowość lub eksponat Cię interesuje. Eksponaty są ułożone chronologicznie.

Część eksponatów można nabyć na naszych profilach Allegro

Przykładowe eksponaty na sprzedaż (sprawdź dostępność pisząc do nas e-mail).

Klient może otrzymać od nas imienną fakturę (nievatowską), która jest dowodem, że nabył eksponat legalnie, co może zaoszczędzić kłopotów z prawem oraz ułatwić późniejszą odsprzedaż. Jeśli zaś chce pozostać anonimowy otrzyma jedynie paragon z kasy fiskalnej.

Zobacz: Czy to jest legalne?

W przypadku najstarszych dokumentów współpracujemy z naukowcami uniwersyteckimi i najczęściej klient wraz z zabytkiem otrzymuje opis sporządzony przez historyka (dr lub dr hab.) zajmującego się danym okresem.

Preferujemy kontakt poprzez e-mail. Rozmowy telefoniczne często odbywają się w czasie wyjazdów do klientów czy na giełdy staroci i może się zdarzyć, że umknie nam jakiś ważny temat. Napisany do nas e-mail na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Możemy też sprowadzić i opracować poszukiwany zabytek.

Lata 1000-1500

Lata 1501-1600

Lata 1601-1700

Lata 1701-1800

Lata 1801-1900

Lata 1901-2000

Papier czerpany XV-XIX wiek