Antykwariat e-cymelia.pl Kontakt


Kontakt:  aka@mykietow.pl

Telefon: + 48 669 45 30 66 (także WhatsApp i Viber – proszę pisać)

Od 2024 roku zapraszamy na nową stronę: Antykwariat

Dane firmy:

Antykwariat e-cymelia.pl Bogusław Mykietów 

ul. Graniczna 5  65-548 Zielona Góra

REGON: 970008275 NIP: 929-000-83-15

Numer konta bankowego: (Bank Pocztowy):

nr 44 1320 1537 4518 6491 2000 0001

Antykwariat prowadzi przede wszystkim sprzedaż wysyłkową, jednak przy droższych zabytkach sugerujemy odbiór osobisty. Eksponaty przeznaczone do sprzedaży są w magazynie pod innym adresem, niż adres firmy, stąd odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym umówieniu (przynajmniej 2 dni robocze).

Klient może otrzymać od nas imienną fakturę (nievatowską), która jest dowodem, że nabył eksponat legalnie, co może zaoszczędzić kłopotów z prawem oraz ułatwić późniejszą odsprzedaż. Jeśli zaś chce pozostać anonimowy otrzyma jedynie paragon z kasy fiskalnej.

W przypadku najstarszych dokumentów współpracujemy z naukowcami uniwersyteckimi i najczęściej klient wraz z zabytkiem otrzymuje opis sporządzony przez historyka (dr lub dr hab.) zajmującego się danym okresem.

Mamy duże doświadczenie: działalność gospodarczą o profilu antykwarycznym prowadzę od 1991 roku. Więcej o mnie na mojej autorskiej stronie: www.mykietow.pl

RODO – Dane osobowe

Klient podaje swoje dane osobowe dobrowolnie jedynie w celu realizacji zamówienia (wystawienia dokumentów sprzedaży i dostarczenia towaru przez firmy zewnętrzne) lub w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Jeśli zostały wystawione dokumenty sprzedaży, zgodnie z ustawą o rachunkowości, usunięcie danych (prawo do zapomnienia), możliwe jest po pięciu latach od zakończenia okresu rozliczeniowego (w praktyce po sześciu latach kalendarzowych). W innych przypadkach – niezwłocznie po otrzymaniu żądania (e-mail).